Reiki Meistrikoolitus, Reiki III aste,

Liis Ugandiga 18.05-19.05.2024

Kui tunned, et on aeg avada oma lõputu potentsiaal ja teostada ennast läbi selle, siis oled oodatud õppima, praktiseerima ja avama end sellele iidsele Jumalate ja Jumalannadena elamise kunstile, mida saab edasi anda ainult Meistritelt Meistritele.

Reiki on Algallika puhas elav energia, mille olemuseks on kõike harmoniseerida ja tasakaalu viia. Reiki on hindamatu kingitus inimkonnale, Reiki liinides toimuvate ülekannete teel saab kergesti kättesaadavaks see eriline oskus, mille omandamiseks omal käel võib kuluda terve elu.

 Reiki meistrit iseloomustab eelkõige võime harmooniliselt ja pingutuseta oma ego piiridest väljapoole avarduda ning täielik lõdvestumine oma tõelisesse olemusse. Reiki meister ühendab Taeva ja Maa ning hakkab üha enam kehastama oma kõrgemat mina, olles ühenduses nii oma valguskehaga kui ka lõpmatu ja kõikehõlmava puhta algolekuga, millest Reiki energia kui Algallika külluslik ja tervendav valgus iseenesest ilmub.

 Meistrikoolitus sisaldab endas ka kahe eelneva koolitustsükli materjalide läbitunnetamist, kogemuste jagamist, uute praktikate kogemist ja omandamist, Reiki Meistri sümboli õppimist ja praktikas kasutamist-tunnetamist. Lisaks külastame põnevaid väega paiku ja kohtume vägevate maiste ja maagilise maailma teejuhtide ja õpetajatega. Kindlasti tuleb toredaid üllatusi.

On ka kingitusi ja elu pühitsemist, nuttu ja naeru, uusi taipamisi ja mõttemustrite muutmist. 

Koolitus lõppeb individuaalse vestlusega õpetajaga.

Iga koolitusel osaleja saab ka tunnistuse.

Koolituse viib läbi Maagilise Reiki Meister ja terapeut Liis Ugandi, kes on Reikit õppinud Reiki Meister Jaan Jäätsa juures 2006.aastal ja 2014.a Stella Shakti juures, osalenud paljudel energiatööde kursustel, loonud ise kursusi. Liis on aidanud ja inspireerinud inimesi leidma ise end ja tervendanud tänaseks juba üle kümne aasta tehes eraseansse ja viies läbi meditatsioone ning koolitusi.

Koolitusel osalemise eeltingimuseks on eelnevalt läbitud Reiki I ja Reiki II astme koolitus ning vestlus Reiki Meister Liis Ugandiga, milleses selgub kas õpilane on valmis kandma Reiki Meistri vastutust ning avanema täielikult sellele jumalikule valgusele. Mõnikord oleks hea korrata enne Meistrikoolitust eelnevaid astmeid või tegeleda oma blokeeringutega. See selgub vestluses, tavaliselt siiski inimene on valmis kui ta tunneb südames kutset.

Väga oodatud on koolitusele ka kõik, kes on juba täna Reiki Meistrid, aga tunnevad vajadust täiendava võnke järele või soovivad uuendada oma teadmisi, oskusi.

 Kui see aeg teile ei sobi, andke teada, leiame ühise sobiva aja.

Täpse toimumiskoha ja ajakava saadame osalejatele.

Registreerimiseks palun saada oma kontaktandmetega e-mail aadressile liisugandi@gmail.com, tel. 5139436

Energiavahetustasu koolituse eest on 690 eurot, millest 90 eurot palume tasuda registreerimisel MTÜ Keskpäike kontole EE357700771002423176,

selgitusse osaleja nimi.

Võimalus on tasuda ka mitmes osas, palume sellest soovist ka registreerimise e-kirjas teada anda.

Paaridele on mõlemale osalejale 10% soodsam osalustasu :)

Meistri koolituse kordajatele on energiavahetustasu 350 eurot.

Kõik küsimused on oodatud liisugandi@gmail.com, tel. 5139436

Armastusega

Liis Ugandi

Share this page