JOOGA

Joogatama on oodatud nii kogenud joogatajad kui ka need huvilised kes pole enne joogaga kokku puutunud.

Aktiivne tund põhineb Ashtanga Vinyasa joogal mugandustega vastavalt õpilase tasemele. Võimalik on tulla ka taastava jooga rahulikku tundi lõõgastustuma ja stressi maandama.

 Joogatunnid viib läbi Liis Ugandi, kes on läbinud rahvusvahelise joogaõpetajate koolituse ning töötab igapäevaselt terapeudina ja reikiõpetajana.

Miks tulla joogatama? 

Joogaga tegelemine on kasulik nii kehale, meelele kui ka vaimule. Jooga parandab rühti, keskendumisvõimet, mälu, reaktsioonikiirust, tasakaalu ja koordinatsiooni. Joogatamine vähendab depressiooni ja suurendab oluliselt serotoniini ehk heaoluhormooni taset. Joogapoosid aitavad lümfisüsteemil tugevdada haigustele vastupanu, tõsta immuunsust ja väljutada jääkaineid.Jooga stimuleerib vereringet; hemoglobiini ja punaliblede tase veres tõuseb; väheneb südamerabanduse ja insuldi oht. Jooga hoiab ära liigesehaigused ja seljavalud ning tugevdab lihaseid. 

 HINNAD

 GRUPITUNNID

 1 tund 15€ 

 4-tunni kaart 48€, kehtib 2 kuud

JOOGA ERATUNNID

 1h eratund 1-2 osalejale 75 €

 4 x 1h eratund 1-2 osalejale 250 

  1h eratund 3-4 osalejale 85 €

 Suuremate gruppide puhul küsi pakkumist liisugandi@gmail.com

 Tasuda saab kohapeal sularahas, ülekandega makstes palume teha makse enne tundi

Eratundide puhul saab õpetaja Sind täielikult toetada ja leida Sulle parimad kohandused harjutustest. Eratunnid sobivad ka inimestele kes ei tunne end grupis mugavalt.

 Võimalus on kutsuda joogaõpetaja oma kontorisse, koolitusele või suvepäevadele, sünnipäevale jne. joogatundi läbiviima. Või vali jooga kinkekaart kingituseks.

 Kõik küsimused ja registreerimine liisugandi@gmail.com

tel.5139436

Tule joogatama!

  Maksta saab kohapeal sularahas, ülekandega makstes palume teha makse enne tundi

Share this page